Starszy Programista Java

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka Java,
  • Powyżej 3 lat doświadczenia w realizacji projektów Java lub JEE,
  • Znajomość platformy JEE,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Ogólna znajomość różnych metodologii prowadzenia projektów.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów,
  • Znajomość frameworków, technologii oraz bibliotek dla platformy Java oraz JEE,
  • Znajomość Spring Framework, EJB, Hibernate, JPA lub innych pokrewnych technologii,
  • Znajomość technologii webowych – HTML, CSS, Javascript,
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Znajomość relacyjnych baz danych – MySQL, Oracle, inne.

Zakres obowiązków:

  • Implementacja, projektowanie oraz utrzymanie dedykowanych aplikacji na platformę Java/JEE,
  • Zarządzanie małym zespołem programistów (od 2 do 5 osób),
  • Kierowanie rozwojem oprogramowania, wsparcie prac analitycznych i projektowych,
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę lub B2B,
  • Praca na miejscu w biurze itCraft w Bydgoszczy, lub w Toruniu,
  • Możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu),
  • Udział w interesujących projektach informatycznych - jesteśmy liderem dostarczania rozwiązań mobilnych i webowych, robimy tylko najciekawsze projekty, tworzymy startupy, pracujemy z klientami zagranicznymi,
  • Duże możliwości rozwoju - stawiamy na osoby zainteresowane rozwijaniem swoich kompetencji,
  • Doskonałą atmosferę pracy,
  • Szkolenia wewnętrzne,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne.

Oferty prosimy przesyłać na adres: praca@itcraft.pl