itCraft - Tworzenie aplikacji mobilnych i webowych itCraft - Tworzenie aplikacji mobilnych i webowych

Specjalista ds. marketingu / marketingu internetowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (marketing lub pokrewne),
  • Bardzo dobre rozumienie procesów biznesowych,
  • Umiejętności analityczne, kreatywność i otwartość na nowości,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy,

Dodatkowymi atutami będą:

  • Konsekwencja w dążeniu do celu,
  • Gotowość do podróży służbowych - kilka razy w roku.

Zakres obowiązków:

  • Ocena szans rynkowych związanych ze sprzedażą produktów lub usług,
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej (przy współpracy z całym zespołem itCraft),
  • Skuteczne prowadzenie komunikacji z użytkownikami w mediach społecznościowych,
  • Pisanie artykułów na blogach i postów w mediach społecznościowych,
  • Samodzielne prowadzenie działań marketingowych zgodnie z określoną strategią,
  • Wspieranie sprzedaży,
  • Nawiązywanie relacji biznesowych z partnerami, klientami oraz współpracownikami,
  • Nawiązywanie kontaktów z użytkownikami naszych produktów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę lub B2B,
  • Praca na miejscu w biurze itCraft w Bydgoszczy, lub w Toruniu,
  • Możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu),
  • Udział w interesujących projektach informatycznych - jesteśmy liderem dostarczania rozwiązań mobilnych i webowych, robimy tylko najciekawsze projekty, tworzymy startupy, pracujemy z klientami zagranicznymi,
  • Duże możliwości rozwoju - stawiamy na osoby zainteresowane rozwijaniem swoich kompetencji,
  • Doskonałą atmosferę pracy,
  • Szkolenia wewnętrzne,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne.

Oferty prosimy przesyłać na adres: praca@itcraft.pl

Facebook Linkedin